Krzesła bankietowe – dobra inwestycja?

Krzesła bankietowe – jak powinny wyglądać

Problemem wielu polskich lokali jest to że ich krzesła, które udostępniają na konferencje bardzo często są zniszczone. Nie mówię tu o totalnym syfie. Chodzi mi o to, że jedynym rozwiązaniem bardzo często jest stosowanie pokrowców na krzesła. Niestety ten sposób nie zawsze się sprawdza. Zwyczajnie nie pasuje to rangi imprezy. Co zrobić aby Twoje krzesła bankietowe zawsze się dobrze prezentowały?

Jakość to podstawa

Żywotność mebli bardzo często zależy od tego z czego są zrobione. Lepszej jakości meble po prostu przetrwają więcej. Tak samo jest z wyposażeniem restauracji czy sal bankietowych. Dobre krzesła bankietowe powinny być wykonane z materiałów wysokiej klasy. Jeżeli myślisz, że poza aspektem wizualnym krzesło za 60 zł nie różni się od krzesła za 200 zł to jesteś w błędzie. Nie musisz być chemikiem aby zrozumieć, że jest różnica między stalą a aluminium. Owszem krzesła stalowe potrafią być cięższe ale jest to podyktowane tym, że po prostu są w stanie więcej wytrzymać. To samo tyczy się siedziska i oparcia. Wszystko powinno być wykonane z materiału, który jest jest odporny na odkształcenia. Wysokiej klasy sprzętu szukaj w specjalistycznych sklepach.

Goście bywają wybredni

To prawda. Ludziom ciężko dogodzić tym bardziej jeżeli mają wydać na to swoje pieniądze. Musisz mieć to uwadze. Nie możesz z góry założyć, że kupisz stoły i krzesła w ładnym kolorze i wszystko będzie ok. Ludzie wynajmujący sale restauracyjną lub bankietową wymagają luksusu, który Ty powinieneś im zapewnić. Niestety wielu restauratorów i właścicieli sal konferencyjnych i bankietowych o tym zapomina. Pokrowce na krzesła to nie jest sposób na okazanie luksusu lecz ewidentne maskowanie problemu. Być może przy okazji wesela to się sprawdza jednak trzeba pamiętać, że konferencja czy bankiet to nie wesele.

Coś na zakończenie

Nie jestem w stanie powiedzieć wam jak prowadzić biznes. Wiadomo w firmie, kierujesz się przede wszystkim zyskiem. Pytanie jednak czy odpowiednia inwestycja nie podniesie zysków firmy? Wysokiej klasy sprzęt podnosi prestiż biznesu a ludzie lubią prestiż.