Warning: A non-numeric value encountered in /home/targi/www/targi-bydgoszcz.pl/wp-content/themes/Divi/functions.php on line 5467

Organizatorzy Targów Aranżacji i Wyposażenia Wnętrz już od pierwszej edycji nawiązują do długiej tradycji bydgoskich giełd staroci i antyków. Stoiska z eksponatami kolekcjonerskimi towarzyszą targom od początku. Jednak podczas najbliższej, czwartej edycji pragniemy dać wystawcom oraz ich klientom jeszcze więcej przestrzeni do prezentacji oferty, wymiany doświadczeń i poszukiwań nowych okazów. Z tej okazji zdecydowaliśmy się wyodrębnić ten aspekt targów, jako imprezę towarzyszącą, czyli Bydgoską Giełdę Antyków.

Począwszy od tego roku będzie to coroczna prezentacja ofert kolekcjonerów i zbieraczy z całego kraju. W specjalnie wydzielonej i oznakowanej strefie będzie można przebierać w przedmiotach pochodzących nierzadko z początku ubiegłego wieku.

Chętni znajdą wśród stoisk bardzo szeroką ofertę różnego rodzaju przedmiotów stanowiących dobra dawnej i współczesnej kultury materialnej – od starych widokówek, przez meble, zegary, stylowe lampy, radia, naczynia, kończąc na obrazach i różnego rodzaju stylowych wyrobach z brązu i mosiądzu.

Z pewnością będzie można trafić na coś ciekawego.

Bydgoska Giełda Antyków odbędzie się podczas IV Targów Aranżacji i Wyposażenia Wnętrz. Zapraszamy 18 marca 2018 r., w godz. 10-17, do Hali Widowiskowo-Sportowej „Łuczniczka”. Wstęp bezpłatny.

Zapraszamy